Tarnobrzeg: Prezydent Dariusz Bożek zaprasza dziś na live na swoim fanpage’u!

Prezydent Tarnobrzega zaprasza mieszkańców na transmisję live za pośrednictwem strony na Facebook’u. Dariusz Bożek w czwartkowe przedpołudnie przekaże kilka najważniejszych informacji dla mieszkańców.

Początek o godzinie 11:00.

Szanowni Państwo,

zobligowani obowiązującymi w całym kraju obostrzeniami dotyczącymi zgromadzeń, nie możemy spotkać się na tradycyjnej konferencji prasowej. Chciałbym jednak, mimo wszystko, przekazać kilka najważniejszych informacji dla mieszkańców naszego miasta.  Zapraszam już dziś, 26 marca o godzinie 11.00 na live na moim fanpage’u ( https://www.facebook.com/DariuszBozekTBG/ ) :

PS. Zapis live’a będzie retransmitowany w TVL Telewizja Lokalna z myślą o tej części społeczeństwa, która nie korzysta z mediów społecznościowych.

Prezydent Tarnobrzega

Dariusz Bożek

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone