Wiemy, kiedy dokładnie Siarka Tarnobrzeg znowu zagra o ligowe punkty!

 

Po zimowej przerwie klub z Tarnobrzega wznowi walkę o awans podczas 19.kolejki III ligi gr. IV, która odbędzie się 7 marca o godzinie 14:00.

Zielono-czarno-żółci w dzień poprzedzający Dzień Kobiet zagrają na własnym stadionie z beniaminkiem Jutrzenką Giebułtów. Pierwsza rywalizacja obu drużyn zakończyła się po myśli Siarkowców (wygrana 4:1 w Zabierzowie).

Siarka Tarnobrzeg w ubiegłym roku zgromadziła na swoim koncie 27. punktów, klub znajduje się na 8 pozycji w ligowej tabeli. Dystans do lidera z Kielc stanowi 6 punktów straty.

Jutrzenka Giebułtów ma w tym sezonie inne priorytety. Celem zespołu jest utrzymanie w III lidze. 18. minionych kolejek pozwoliło beniaminkowi na znalezienie się nad kreską, na 15. miejscu w tabeli – z tylko jednym punktem przewagi nad strefą spadkową (16. oczek).

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).