Wygraj u nas bilet na Komedię Teatralną w Sandomierzu!

Pamiętacie nasz ostatni konkurs? – Tak, ten dotyczący spektaklu Jezioro Łabędzie w Tarnobrzegu. Teraz czas na następną rozgrywkę. Aby wygrać jedną z dwóch “wejściówek” na Komedię Teatralną w Sandomierzu (15 lutego o godzinie 18:00 w Porcie Kultury) wystarczy:

  • Polubić nasz redakcyjny profil w serwisie Facebook
  • Udostępnić post z tym artykułem
  • Odpowiedzieć w komentarzu pod tym artykułem na pytanie:
    (Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się tylko w biedzie?)
  • Zwycięzca zostanie wyłoniony 13 lutego o godz. 18:00. Konkurs potrwa do godziny 17 tego samego dnia.

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem “normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Grafika: Materiały prasowe organizatora

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone