Pijany kierowca na ulicy Tarnobrzeskiej!

 

Ponad 1,9 promila alkoholu w organizmie miał 43-letni kierowca volkswagena, którego zatrzymali do kontroli drogowej, policjanci ruchu drogowego w Baranowie Sandomierskim. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna.

Policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na terenie gminy Baranów Sandomierski, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena passata. Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 19, na ul. Tarnobrzeskiej w Baranowie Sandomierskim. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny alkohol, a wynik na alkomacie tylko potwierdził, że jest pijany. 43-letni mężczyzna miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwo 43-latek niebawem odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna.  

Źródło: Policja Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).