Siatkarze KPS-u Siarki Tarnobrzeg zaczęli 2020 rok od porażki

Tarnobrzescy siatkarze zaczęli 2020 rok od porażki 0:3 z zespołem ProSport Marmax Czudec. Zespół gości pozostał na pozycji lidera tabeli.

Spotkanie rozstrzygnęło się bardzo szybko bo zaledwie w trzech setach.
W pierwszej partii zawodów rozgrywanych w hali MOSiR w Tarnobrzegu zdecydowanie lepsi byli przyjezdni ogrywając Siarkowców 25:21. W drugiej części rywalizacji to gospodarze próbowali nawiązać kontakt z rywalem, ale ostatecznie przegrali kluczowy set w meczu. Ostatni set był w wykonaniu siatkarzy Siarki najsłabszy, zakończył się porażką 16:25!
W tym fragmencie spotkania widać było wyraźną przewagę lidera tabeli. Marmax Czudec nie pozostawił wątpliwości tarnobrzeżanom.

KPS Siarka Tarnobrzeg – ProSport Marmax Czudec 0:3 (21:25, 23:25, 16:25).