“Sylwester w Tarnobrzegu bez fajewerków” – jak informuje rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Tarnobrzegu

 

Tak samo jak w ubiegłych latach impreza sylwestrowa odbędzie się bez fajerwerków. Miasta w całej Polsce decydują się na ten ruch ze względu na paniczny stres zwierząt spowodowany wystrzałami i hucznym świętowaniem Nowego Roku.

Rok 2020 przywitamy wyrzutniami iskier i konfetti, jak informuje portal Dziennik Tarnobrzeski rzecznik Urzędu Miasta w Tarnobrzegu Wojciech Lis:

Planu ramowego Sylwestra w tym roku jeszcze nie ma, ale świętowanie odbędzie się na pewno bez sztucznych ogni.  Zamiast tego skorzystamy z wyrzutni iskier i konfetti, które uruchomimy o północy. Wszystko rozpocznie się o godz. 22:00, kiedy to DJ zachęci mieszkańców do zabawy, która potrwa do 2:00 w nocy. W międzyczasie, o godz. 0:00 życzenia noworoczne mieszkańcom złoży Prezydent Miasta Dariusz Bożek – mówi Lis.

Planowany koszt organizacji tegorocznego Sylwestra, to kwota 17.000 zł brutto.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.