Bezpłatne badania kardiologiczne, zbadaj swoje serce w sobotę!

 

W związku z dużym zainteresowaniem badaniami kardiologicznymi, prezydent miasta wspólnie z Przychodnią Specjalistyczną oraz Laboratorium ALAB zaprasza mieszkańców 7 grudnia na kolejną edycję akcji bezpłatnych badań kardiologicznych.

Biała sobota kardiologiczna adresowana jest do osób 50+, czyli urodzonych przed rokiem 1969. W dniu badania będzie można wykonać lipidogram, pomiar ciśnienia tętniczego, EKG, a także skorzystać z konsultacji kardiologicznej. Badania przeprowadzane będą w sobotę, 7 grudnia w Przychodni Specjalistycznej w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza 34, w godzinach 8.00 – 12.00.

WAŻNE: obowiązuje wcześniejsza rejestracja – tel. 504 692 100.

Przypominamy, że wciąż jeszcze trwa akcja bezpłatnych badań pod kątem wirusowego zapalenia wątroby typu C. Testy anty – HCV można wykonać bez wcześniejszych zapisów, nie obowiązują też ograniczenia wiekowe, zaproszenie do skorzystania z oferty kierowane jest do wszystkich mieszkańców Tarnobrzega. Z badania będzie można skorzystać w dniach pracy przychodni i laboratorium, w godz. 10.00 – 11.00 aż do 18 grudnia 2019 r.

Źródło: UM

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.