Weź udział w licytacji WOŚP w Tarnobrzegu! [LIST DO PRZYJACIÓŁ]

“Drodzy Przyjaciele

Do 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało jeszcze trochę czasu, w programach telewizyjnych próżno jeszcze szukać informacji o nim, ale my w lokalnych sztabach już działamy na pełnych obrotach!
W styczniu 2020 roku będziemy zbierać pieniądze, aby pomóc zapewnić najwyższe standardy w dziecięcej medycynie ratunkowej. Każda złotówka, po raz kolejny, będzie miała moc ratowania życia najmłodszych.
Jednym z elementów zbiórki są aukcje i licytacje. Co roku wiele osób przychodzi na plac Bartosza Głowackiego na godzinę przed występem gwiazdy wieczoru, aby wesprzeć Wielką Orkiestrę i wylicytować oryginalne przedmioty. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi wspaniali Darczyńcy.
Jeśli chcesz dołączyć do ich grona, masz coś, co chcesz przekazać na licytację/aukcje/loterię, ale nie jesteś pewny/a czy to się nada, skontaktuj się z nami już dzisiaj!”

KONTAKT DLA MIESZKAŃCÓW: Sztab WOŚP Tarnobrzeg
Aukcje i Licytacje
aukcje@wosp.tarnobrzeg.pl
tel. 729 397 563

Z góry dziękuję i w razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Do zobaczenia 12 stycznia, a może nawet wcześniej. Siema!

Łukasz Dzierzkowski

materiał prasowy organizatora
0 0 vote
Article Rating

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x