dary Tarnobrzeg

Ukraińska miejscowość otrzymała dary. Maniewicze dziękują tarnobrzeżanom

 

Udało się! Dzięki pomocy wielu osób dary od tarnobrzeżan dla mieszkańców Maniewicz szczęśliwie dotarły  na Ukrainę. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę wyjątkową akcję charytatywną. 

 Hojność tarnobrzeżan liczona w tonach przekazanych darów. Olbrzymie i szczere zaangażowanie, a także wielkie serca osób, które nie tylko pomocą przy segregowaniu i pakowaniu darów wsparły akcję, ale też pomogły w zorganizowaniu transportu, czy wreszcie pojechały na Ukrainę, by w naszym imieniu przekazać rady – niemierzalne.

– Jesteście wspaniali. Nigdy nie przestanę wierzyć w ludzi – mówi Dariusz Bożek prezydent Tarnobrzega. – Dziękuję każdemu, kto  w jakikolwiek sposób przyczynił się do powodzenia tej akcji charytatywnej. Serdeczne podziękowania składam przede wszystkim pani Marcie Woynarowskiej oraz panu Piotrowi Czepielowi, którzy w imieniu nas wszystkich, tarnobrzeżan osobiście dopilnowali transportu darów. Przekazali od nas wzruszonym mieszkańcom Maniewicz nie tylko dary rzeczowe, ale też ciepłe świąteczne życzenia.

Zobacz film z podziękowaniami od mieszkańców Maniewicz

Źródło: UM