DSC04111

Kibice Siarki zmartwieni po derbach w Sandomierzu

Siarka Tarnobrzeg w 18 kolejce III ligi, przegrała wynikiem 0:2 swój mecz w Sandomierzu. Tarnobrzescy kibice wyczuwają kryzys Siarkowców.

W pierwszej połowie meczu lepsze wrażenie sprawili gospodarze, którzy nękali Siarkę swoją kulturą gry na boisku.

W 67 minucie sandomierzanie ograniczyli się już do skuteczniejszych ataków na bramkę Hieronima Zocha. W jednej z akcji pierwszego gola dla swojego zespołu zdobył Krzysztof Zawiślak. Po tym fakcie drużyna Siarki niestety nie odgryzła się rywalom. W 84 minucie do siatki trafił za to Dariusz Brągiel, który swoim uderzeniem odebrał nadzieję piłkarzom trenera Grzegorza Opalińskiego.

Wisła – Siarka (0:0) 2:0

Siarka: Zoch, Głaz, Jozefiak, Wawrylak, Sulkowski, Lenartowski, Wiktor, Janeczko, Mróz, Kargulewicz, Ropski.

Wisła S. : Pietras – Wojsa, Konefał, Wojcinowicz, Chorab – Piątkowski, Siedlecki, Tyl, Kmiotek, Brągiel – Zawiślak.

Koniec meczu. Wisła – Siarka 2-0.