DSC04005

Pokrzepiające zwycięstwo piłkarzy Siarki w Białej Podlaskiej!

Siarka Tarnobrzeg zainkasowała cenne 3 punkty w meczu wyjazdowym z Podlasiem Biała Podlaska. Zwycięstwo 1:0 nie jest wielkim osiągnięciem biorąc pod uwagę cel “Siarki” na ten sezon. Kibice w Tarnobrzegu odetchnęli, kiedy “Siarkowcy” w ostatnich 20 minutach sobotniego spotkania strzelili bramkę za sprawą Krzysztofa Ropskiego. – W obliczu dwóch ostatnich porażek, ważne są dla nas dzisiejsze 3 punkty bo był to trudny mecz mimo dystansu w tabeli, jaki dzielił obydwa zespoły. Przegrane w Tarnobrzegu z Wólczanką i w Nowym Targu z Podhalem sprawiły, że mieliśmy w sobie sportową złość i walczyliśmy dzisiaj do końca o zwycięstwo. Kluczowe było opanowanie emocji w przerwie. Dodatkowo, wygraliśmy ten mecz nie tracąc gola. Formacje obrony i pomocy zachowywały się bardzo dobrze. Patrzmy teraz na siebie, a nie na inne zespoły. Następny mecz w Sandomierzu jest dla nas bardzo istotny, mamy trochę czasu więc myślę, że wszystko będzie w porządku – zakończył Grzegorz Opaliński.

MKS Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg (0:0) 0:1

• Ropski

Siarka: Zoch – Głaz, Kapuściński, Duda, Sulkowski – Kasperkiewicz, Lenartowski, Mróz – Janeczko Ropski, Kargulewicz.