Policyjna akcja “Znicz 2019” na ulicach Tarnobrzega

W dniu Wszystkich Świętych i w okresie poprzedzającym święto na terenie powiatu tarnobrzeskiego oraz w samym Tarnobrzegu w okolicach cmentarzy znajdujących się w rejonie dróg krajowych i wojewódzkich planowane jest ustawienie znaków “ograniczenie prędkości”, “zakaz zatrzymywania się” i “zakaz wyprzedzania”.

TARNOBRZEG

  • Droga wojewódzka nr 871 ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu. Obowiązywać będzie tam zakaz zatrzymywania się i zakaz postoju (na odcinku od skrzyżowania do dojazdu na parking przy cmentarzu komunalnym). Postój będzie odbywał się na parkingu przy cmentarzu oraz na prawym (zewnętrznym) pasie ruchu. Wyznaczono miejsca postojowe dla osoby niepełnosprawnej.
  • Cmentarz parafialny, osiedle Wielowieś w Tarnobrzegu ul.  Aleja Warszawska. Droga wojewódzka nr 723. Obowiązywać będzie tam zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi. Postój pojazdów odbywać się będzie na parkingu znajdującym się przy cmentarzu oraz jednostronnie na drodze wewnętrznej. Wyznaczone również zostały miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. Ruch pieszych odbywać się będzie częściowo po chodniku oraz poboczem.
  • Cmentarz komunalny, ul. Bema-osiedle Sobów w Tarnobrzegu posiada własny parking. Droga 1090R. Obowiązywać będzie tam zakaz zatrzymywania. Postój pojazdów odbywać się będzie na parkingu znajdującym się przy cmentarzu oraz na terenach zielonych przylegających do cmentarza. Wyznaczone również zostały miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych.

info&foto: Policja

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję też fotografie sportowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.