Niepokonani Siarkowcy zagrają z Koroną II Kielce

 

         
Drużyna Grzegorza Opalińskiego zagra w sobotę z rezerwami Korony Kielce.  Siarka mknie niczym złota lokomotywa, pokonując kolejne zespoły. Bardzo dobrą formę pokazał w ostatnim meczu Krzysztof Ropski, ale linia napadu nie pozostała mu dłużna. 

Ostatni mecz pokazał, że tarnobrzeżanie póki co nie zamierzają zwalniać tempa. Małe zacięcie nastąpiło w 4 kolejce z Wisłą Puławy. Do odbudowania się piłkarze z  AN2 potrzebowali zaledwie jednego trafienia Kargulewicza i kolejnego hat-trick-a Ropskiego w dość trudnym momencie meczu 5 kolejki z Chełmianką Chełm. Teraz jednak kibice w Tarnobrzegu mocno liczą na komplet punktów w obydwu spotkaniach, rozgrywanych na stadionie miejskim (środa – Chełmianka, sobota – Korona II Kielce).
Trener Opaliński mimo dobrego występu drugiego z naszych napastników Adriana Gębalskiego, nie wie jeszcze ile minut mu przeznaczy w sobotę. Trzeba jednak przyznać, że Gębalski wykorzystał dobrze minuty spędzone na boisku.

Widać to, że Gębalski jest zdeterminowany i to jest ważne, a jak będzie w sobotę, trudno powiedzieć – mówi Opaliński.

Najbliższy rywal, już jutro będzie próbował pokonać Siarkę na jej boisku, które ma być w tym sezonie twierdzą nie do zdobycia. Tarnobrzeżanie mają po swojej stronie atut boiska, ale i terminarza. Korona Kielce bowiem rozgrywa dziś ekstraklasowy pojedynek i zapewne nie pokusi się o wystawienie w rezerwach lepszego składu w sobotnim meczu z Siarką Tarnobrzeg.
Dodajmy, że Korona II Kielce nie wystartowała zbyt dobrze w tym sezonie i  znajduje się obecnie w połowie tabeli trzeciej ligi.

Czy Krzysztof Ropski podtrzyma strzelecką formę? Czy obrona Siarki straci więcej niż jedną bramkę? Tego dowiemy się już w sobotę o 17!

Weź wolne w pracy i przyjdź na mecz, bo warto! Pomóż odbudować się tarnobrzeskiej Siarce, zrób to głośnym dopingiem!

 

 

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.