Piłkarze Siarki zagrają w Elblągu

Już w przyszłą sobotę podopieczni trenera Włodzimierza Gąsiora podejmą na wyjeździe Olimpię Elbląg. Po ostatnim zwycięstwie z drużyną z Grudziądza możemy powiedzieć że Siarka jest w formie.

O przełamanie na wyjeździe, o podtrzymanie dobrej passy i po prostu o 3 punkty powalczą Siarkowcy w północnej części Polski.

Jak pokazują wyniki klub z Tarnobrzega nie ma kompleksów w starciach z silniejszymi zespołami ligi. Młodzież pomału odwdzięcza się trenerowi za szansę gry.

Tarnobrzeżanie napewno pokażą swoją waleczność i przypieczętują ją jakością gry.

Kilka słów o zespole z Elbląga

Elblążanie źle rozpoczęli sezon, notując dwie porażki w pierwszych spotkaniach.  Przełamali się dopiero w ostatniej kolejce w Siedlcach po skromnym zwycięstwie 1:0.

Kibice w Elblągu jednak liczą zapewne na kolejce 3 punkty swojego zespołu, mimo to jednak wyniki jakie konfrontują obydwa zespoły przedstawiają Siarkę w roli faworyta.

Jak zatem będzie w bezpośrednim starciu? Odpowiedź już w niedzielę o 18 w Elblągu!

0 0 vote
Article Rating

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x