Olimpia Grudziądz kolejnym rywalem tarnobrzeskiej Siarki

W sobotę 4 sierpnia na własnym stadionie Siarka Tarnobrzeg zagra z Olimpią Grudziądz. Będzie to mecz 3 kolejki 2 ligi piłkarskiej. W ostatnich dwóch spotkaniach drużyna Włodzimierza Gąsiora radziła sobie ze zmiennym szczęściem wygrywając 1:0 z Ruchem Chorzów i przegrywając 0:2 z GKS- em Bełchatów.

Przyszła sobota jest szansą dla Siarkowców na podtrzymanie dobrej passy w roli gospodarza. Z Ruchem Chorzów spora ilość sytuacji stwarzanych na połowie przeciwnika zaowocowała korzystnym rzutem wolnym Kamila Raduljego.

Wyjazdowe spotkanie z GKS-em Bełchatów pokazało, iż mimo wyrównanego i młodego zespołu Siarka nie do końca potrafi radzić sobie będąc w osłabieniu (dwie żółte kartki Łukasza Nadolskiego z minionej soboty). Fakt ten mógł zaważyć o końcowym rezultacie.

Siarka zawsze otrzymuje doskonałe wsparcie od swoich kibiców ⓒ Marek Jedynak

Bardzo ważna będzie także publiczność w przyszłym spotkaniu, która mogłaby rozochocić serca młodych chłopaków do walki z Olimpią.

W imieniu klubu zapraszamy zatem na ten mecz i liczymy na kolejne 3 punkty przy AN2!

 

0 0 vote
Article Rating

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x