Porażka Siarki w Bełchatowie

W drugiej kolejce rozgrywek drugiej ligi piłkarskiej GKS Bełchatów wygrał z Siarką 2:0. To kolejna porażka Siarkowców w czarnej serii z rywalem. Duży wpływ na przegraną miały dwie żółte kartki Nadolskiego.

Sobotnie spotkanie po pierwszych 45 minutach wydawało się być bardzo wyrównane.

Już w 38 minucie jednak doszło do osłabienia w zespole Siarkowców i boisko musiał opuścić Łukasz Nadolski ze względu na zbyt agresywną grę w defensywie.

W 57 minucie padła pierwsza bramka w rozgrywanym spotkaniu. Zdobywcą gola był Patryk Mularczyk. Zaledwie 7 minut później Krystiana Krupę pokonał jeszcze Bartłomiej Bartosiak i było już 2:0 dla gospodarzy.

Wynik do końca meczu już się nie zmienił i to GKS Bełchatów wygrał z Siarką. Czarna seria tarnobrzeżan  w rywalizacji z drużyną GKS’u została zatem podtrzymana.

W następnym  meczu piłkarze Włodzimierza Gąsiora podejmą przed własną publicznością Olimpię Grudziądz.