Popis Kamila Raduljego i bardzo dobry mecz Siarki

Siarka Tarnobrzeg wygrała na własnym boisku ze Zniczem Pruszków (0:0) 3:1 . Popis strzelecki zafundował publiczności Kamil Radulj i w dużej mierze przyczynił się do zwycięstwa odniesionego przez gospodarzy.

Sobotni, przedostatni mecz Siarki przed własną publicznością do ostatnich minut czekał na końcowe rozstrzygnięcie. Paradoksalnie, z gry to Znicz Pruszków stwarzał sobie więcej okazji do zdobycia gola. Dobrą odpowiedzią na boiskowe wydarzenia po stronie gospodarzy była dyspozycja Kamila Raduljego, który miał udział, jak się potem okazało przy wszystkich trafieniach dla tarnobrzeżan. Wspomniany zawodnik asystował przy pierwszej bramce zdobytej głową przez Jakuba Księżniakiewicza po stałym fragmencie gry.

Dosłownie dwie minuty później goście doprowadzili do wyrównania, a konkretnie Karol Podliński, który strzałem w środek bramki pokonał bramkarza Siarki.

Końcówka meczu jednak należała do tarnobrzeżan, którzy mieli w swoich szeregach niezastąpionego Raduljego. Piłkarz gospodarzy bardzo precyzyjnie uderzył futbolówkę wykorzystując rzut wolny w 86 minucie i było już 2:1 dla zielono-czarno-żółtych.

Minuty dzielące Siarkę od zwycięstwa mijały w przyjemny sposób kibicom przy AN2, gdyż Radulj w 90 minucie również pokusił się o gola i zwodem na zamach ograł zarówno obrońcę, jak i bramkarza.

Teraz tarnobrzeskich piłkarzy czeka seria meczów wyjazdowych w Katowicach, Łodzi i Jastrzębiu.

Siarka Tarnobrzeg (0:0) 3:1 – Znicz Pruszków